Friss topikok

2023.11.08. 23:42 Félsvéd

Harmadik és utolsó nap Almeria

Harmadik nap Almeria
Gyönyörü idö, egész nap szinte akkor mész fel a pályára amikor akarsz, ez az utolsó nap is mindenkinek nagyon tetszett.
Kovács Feri délkörül megmutatta milyen amikor kipihent, durrantott egy 1:44 es köridöt amivel rögtön a teljes mezöny élére ugrott.
Nagy Ati is kipattantott egy 1:46 os PB-t a 15 éves gsxr 600-al.
369568451_6771780519535894_8193550366447545369_n.jpgKása Dávid állitolag mögöttem ment 1:50 es PB-t, Balog Roli is 1:50 es idöt ment, én meg 1:49.0. Szóval a hangulat ma is kiválló volt, föleg hogy végre volt délután verseny is.
Az ezres versennyel kezdtünk, ahol a 9. helyröl indultam, Dávid mögülem indult volna, de nem állt rajthoz, Balog Roli viszont rajthoz állt.
371514009_351231034143978_1060530316338364407_n.jpgKovács Feri aki meg is nyerhette volna a versenyt, nem állt rajthoz, igy nem lett magyar dobogósunk az ezres versenyen, én kilencedik lettem 1:48.9-es idövel, ami ugyan a három nap legjobbja számomra, de még kellett volna 6 tized egy PB-hez.
 Balog Roli 1:49.1 uj PB-t gyüjtött be a versenyen.
Aztán jött az SSP verseny ahol persze Nagy Ati volt a nagy esélyes, de nagyon elnézte a rajtot, igy Frei Misi fordult elsönek a rajt után. Aztán persze Ati összeszedte magát és a szar rajt ellenére elsö lett, Boi Zoli negyedik lett, Misi müszaki okok miatt kiállt.
396598437_250961564625163_8257887754808670446_n.jpgAztán jött az összepakolás, persze jägerezéssel együtt.
A pakolászás vége felé többen megköszönték a szervezést
Ez alkalommal elég sok olyan ujonc volt a csapatban, akik nem szoktak külföldre járni pályázni, de ennek az 5 pályanapos árnak nem tudtak ellenállni. Határozottan állitották, hogy össze sem lehet hasonlitani ezt az élményt egy otthoni egynapos pályanappal.
Aztán odamentünk a fotoshoz, elég türhetö áron adta a 3 nap összes képeit, jónéhány viedoval együtt, megegyeztünk 50 helyett 40 euroba, igy megvásároltam.

Amikor ilyen távolra elutazunk 12-en, akkor olyan hangulat uralkodik, az ujoncoknak segitünk, én többször felvállaltam a nálam lassabbak húzását, hogy tanulják az íveket, de ezt tette Vigvári Csabi is.
Szerencsére velünk volt Kovács Feri kiválló szerelöje és barátja, Joci aki minden müszaki problémára szokott tudni megoldást és nem kellett kétszer mondani hogy segitsen. Pl Joci szokta észrevenni hogy a kormánycsutkám nem egyformán áll 😊 Ezen a héten kétszer is észrevette mire kiderült hogy nem a csutka rögzítés a bünös, hanem a villaszár fordult el 😊

368023371_1990377424677629_5337478702476503759_n.jpgA sok sok bucsúzkodás után utoljára maradtam és persze a szervezö rámszólt, hogy nem hagyhatok ott kukás gumikat, igy rám maradt a nemes feladat hogy 6 kidobando gumit is el kellett hozzak, pedig csak 3 volt az enyén 😊 Persze csak az elsö nagy zöld kukás konténerig kellett elhoznom ahol kidobtam öket.
Gondolkoztam, hogy aludjunk-e még egy éjszakát a pályán vagy induljunk el, végül eljöttünk Murcia a városig, ahol a ma éjszakát töltjük és holnap itt szét is nézünk.
A terv számunkra:
holnap este érkezünk az Alicante reptérre, ahol zárt parkoloba teszem a lakót és hazarepülünk 12 napra, majd november 22.-én visszarepülünk és folytatjuk egy 3 napos Valenciai MotoGP látogatással, amiböl szerintem 5 napost csinálunk, mert megnézzük a keddi tesztet is, állitolag a jegyünk érvényes arra is.. Marquez a Ducatin 😊
Onnan legurulunk a Jerezi 3 napos RehmRace rendezvényre amin a Pocsai duett, Dürgö Balázs és Tyü szintén részt vesznek,
Ha valakinek volna kedve erre a 3 napos Jerezi pályázásra benevezni akkor siessen, van még hely. Föleg ha még volna hely egy két motornak a furgonban akkor még a saját motor szállitás is olcsobbra jönne ki!!!